Pousada Canouan
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
PONTAL do BOQUEIRAO απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο Pousada Canouan και N S das Candeias Church είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Piscinas Naturais de Japaratinga απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το ξενοδοχείο. Praia de Bitingui βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόνο 450 μέτρων.
Το Pousada Canouan υποδέχεται τους πελάτες σε 7 δωμάτια εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια.
Αυτό το ξενοδοχείο σερβίρει πρωϊνό σε μπουφέ. Το Camboa Restaurante απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- N S das Candeias Church3113 χλμ.
- Igrejinha2058 χλμ.
- Παραλία Bitingui295 χλμ.
- Praia Barreira do Boqueirao1447 χλμ.
- PONTAL do BOQUEIRAO1750 χλμ.
- Pontal do Maragogi127 χλμ.
- Bitingui181 χλμ.
- Mirante Arauna2265 χλμ.
- Piscinas Naturais de Japaratinga4421 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Maceio/Zumbi dos Palmares124 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Πυροσβεστήρες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Canouan;
Θα χρειαστούν 30 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Canouan μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Pousada Canouan αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Maceio/Zumbi dos Palmares βρίσκεται σε απόσταση 125 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Canouan. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Pousada Canouan;
Τo ξενοδοχείο Pousada Canouan παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Στο τo ξενοδοχείο Pousada Canouan το πρωϊνό περιλαμβάνεται στην τιμή;
Ναι, δωρεάν πρωϊνό σε μπουφέ περιλαμβάνεται σε μερικές προσφορές. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τον εκπρόσωπο του τo ξενοδοχείο Pousada Canouan. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του ξενοδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές στο ξενοδοχείο ξεκινούν από 62$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε τo ξενοδοχείο Pousada Canouan;
Τo ξενοδοχείο Pousada Canouan δέχεται:- American Express
- Visa
- Discover
- Maestro
- Hipercard
- Πιστωτική κάρτα Elo
- Diners Club
- JCB
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Canouan;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Canouan μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Τετράκλινο δωμάτιο, Τρίκλινο δωμάτιο και Δίκλινο δωμάτιο. - ❓
Τι πισίνα διαθέτει τo ξενοδοχείο Pousada Canouan;
Υπάρχει κλειστή πισίνα σε τo ξενοδοχείο Pousada Canouan.